cache: 0;
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
A
Design by Wolf
“Minden művészet egyazon forrásból ered.” Liszt Ferenc “Minden művészet egyazon forrásból ered.” Liszt Ferenc A mi iskolánkban minden adott ahhoz,hogy nagyon jó legyen az az ifjú zenész vagy táncos, aki azzal tervezi eltölteni az életét, hogy színpadról, zenekari árokból hoz ünnepi pillanatokat a közönségben ülô emberek napjai közé, és a saját életébe is. A mi iskolánkban minden adott ahhoz,hogy nagyon jó legyen az az ifjú zenész vagy táncos, aki azzal tervezi eltölteni az életét, hogy színpadról, zenekari árokból hoz ünnepi pillanatokat a közönségben ülô emberek napjai közé, és a saját életébe is.

Békés megyei zeneiskolák fafúvós versenye

2015. április 1., Szarvas

Díjazottak OBOA II. korcsoport Vári Zsófia - II. díj / felkészítő tanára: Székács Csilla III. korcsoport Szűcs Anna Fruzsina - II. díj / felkészítő tanára: Székács Csilla IV. korcsoport Bajczer Csilla - I. díj / felkészítő tanára: Székács Csilla Flender Fanni - III. díj / felkészítő tanára: Székács Csilla Marti Márta Teodóra - III. díj / felkészítő tanára: Székács Csilla Tanári különdíj: Székács Csilla Zongorán közreműködött: Szabóné Banner Zsófia FAGOTT III. korcsoport Tóth Szilárd - I. díj és Különdíj / felkészítő tanára: Domokos Balázs Zongorán közreműködött: Gál Csaba KLARINÉT II. korcsoport Zanócz Gergely Soma - II. díj / felkészítő tanára: Soós János SZAXOFON VI. korcsoport Pálvölgyi Eszter - III. díj / felkészítő tanára: Soós János VII. korcsoport Balogh Dávid Attila - I. díj / felkészítő tanára: Soós János Timár Ádám - II. díj / felkészítő tanára: Soós János Zongorán közreműködött: Gál Csaba Legeredményesebb zongorakísérői díj: Gál Csaba Méltón képviselték iskolánkat OBOA II. korcsoport Fekete Fanni / felkészítő tanára: Székács Csilla Tóth Alexandra Natália / felkészítő tanára: Székács Csilla KLARINÉT I. korcsoport Martincsek Csaba / felkészítő tanára: Soós János III. korcsoport Hrabovszki Lilian / felkészítő tanára: Soós János IV. korcsoport Ancsin Zsolt / felkészítő tanára: Soós János

XIII. Országos Gitárverseny - Országos döntő

2015. március 27-29., Vác

II. korcsoport Zátonyi Dávid Zalán - III. díj Felkészítő tanára: Szomor István

Lapról olvasási verseny iskolánk névadójának születésnapján

2015. március 25. - Zeneiskolai zongora tanszak

HEK Felkészítő tanára:      I. díj - Asztalos Antónia Valkóné Ivanics Mária        Kolarovszki Réka Szabóné Banner Zsófia        Tóth Gergő Csontos József     II. díj - Kis Levente Valkóné Ivanics Mária    III. díj - Janowszky Ádám Valkóné Ivanics Mária Piriczky Anna Bogdánné Száva Mariann Szappanos Blanka Bereczki Julianna 1. osztály      I. díj - Flender Ilona Szabóné Banner Zsófia     II. díj - Földi Dóra Szabóné Banner Zsófia Zahorán Bence Bogdánné Száva Mariann    III. díj - Balla Gergő Bogdánné Száva Mariann 2. osztály      I. díj - Nyeste Zsófia Valkóné Ivanics Mária        Papp Kincső Környei Csilla     II. díj - Szappanos Zétény Tamás Bereczki Julianna Különdíj - Kertész Henrietta Bogdánné Száva Mariann 3. osztály      I. díj - Marti Johanna Szabóné Banner Zsófia            Nagy Bertalan Goron László     II. díj - Kis Blanka Bíró-Kovács Adrien    III. díj - Csiaki Kevin Goron László 4. osztály      I. díj - Giricz Dorka Valkóné Ivanics Mária     II. díj - Telek József Valkóné Ivanics Mária Különdíj - Csüllög-Hevesi Gergő Bogdánné Száva Mariann 5. osztály      I. díj - Gulyás Péter Valkóné Ivanics Mária     II. díj - Csicsák Szabolcs Goron László 6. osztály      I. díj - Frisnyicz Gergő Valkóné Ivanics Mária               Gyetvai Rebeka Valkóné Ivanics Mária     II. díj - Priskin Renáta Szabóné Banner Zsófia Továbbképző osztályok      I. díj - Tóth Gergő Környei Csilla

Békés megyei zeneiskolák furulyaversenye

2015. március 25., Gyula

Díjazottak II. korcsoport Gál Rebeka Anna - I. díj / felkészítő tanára: Kaczkó Gabriella IV. korcsoport Szegedi Réka Panna – Abszolút I. díj / felkészítő tanára: Kaczkó Gabriella VI. korcsoport Orbán Eszter – I. díj / felkészítő tanára: Kaczkó Gabriella   VII. korcsoport Irimiás Petra Ivett – I. díj / felkészítő tanára: Kaczkó Gabriella Pálvölgyi Eszter – II. díj / felkészítő tanára: Kaczkó Gabriella Zongorán közreműködött: Bereczki Julianna Tanári különdíjban részesült: Kaczkó Gabriella Zongorakísérői különdíjat kapott: Bereczki Julianna           Méltón képviselték iskolánkat II. korcsoport Szabó Marcell / felkészítő tanára: Soós János Zongorán közreműködött: Bíró-Kovács Adrien VI. korcsoport Varga Marcell István / felkészítő tanára: Kaczkó Gabriella Zongorán közreműködött: Bereczki Julianna

Békés megyei zeneiskolák fuvolaversenye

2015. március 13., Békés Díjazottak I. korcsoport Kitzing Sára - II. díj / felkészítő tanára: Kajáriné Jeney Zsuzsanna Zsótér Kata - III. díj / felkészítő tanára: Kajáriné Jeney Zsuzsanna Mecseki Eszter – Különdíj / felkészítő tanára: Kajáriné Jeney Zsuzsanna II. korcsoport Köveskúti Hanna - I. díj / felkészítő tanára: Matkócsik Ilona III. korcsoport Szilasi Adél - II. díj / felkészítő tanára: Viszokai Adrienn Szabó Flóra - III. díj / felkészítő tanára: Matkócsik Ilona Gulyás Lili – Különdíj / felkészítő tanára: Viszokai Adrienn Hrabovszki Fruzsina – Különdíj / felkészítő tanára: Viszokai Adrienn IV. korcsoport Papp Zsófia - III. díj / felkészítő tanára: Matkócsik Ilona VII. korcsoport Weigert Rebeka - II. díj / felkészítő tanára: Kajáriné Jeney Zsuzsanna Méltón képviselték iskolánkat II. korcsoport Hartai Tamás Vilmos / felkészítő tanára: Matkócsik Ilona V. korcsoport Nádasi Ráchel / felkészítő tanára: Matkócsik Ilona Skoperda Anna / felkészítő tanára: Kajáriné Jeney Zsuzsanna VI. korcsoport Kovács Zsuzsanna Kinga / felkészítő tanára: Kajáriné Jeney Zsuzsanna Vincze Luca Sára / felkészítő tanára: Matkócsik Ilona Zongorán közreműködtek: Csontos József és Farkas András Tanári különdíjban részesült: Matkócsik Ilona Korrepetitori díjat kapott: Csontos József és Farkas András

Femus 2015 - Nemzetközi zenei fesztivál

2015. február 27 - március 1., Szabadka (Szerbia)

 

3. korcsoport (klarinét) Török Boldizsár - II. díj

4. korcsoport (klarinét) Csapó Bence - I. díj

                                     Kocsis Gábor - III.díj

Felkészítő tanáruk: Gyenge Gyula

Zongorán közreműködött: Zsigmond Zoltán

IV. Kádár Ferenc Országos Népzenei és Néptánc Verseny

2014. december 7., Dévaványa

Népdaléneklés

ARANY MINŐSÍTÉS Rakonczai Kata Bíborka - I. korcsoport Borgula Benedetta  - III.   korcsoport EZÜST MINŐSÍTÉS Barta Zsuzsanna  - II. korcsoport BRONZ MINŐSÍTÉS   Benkő Máté  - III. korcsoport EMLÉKLAP Nemczov Zsófia  - I. korcsoport Nemczov Anna  - II. korcsoport Felkészítő tanáruk: János Hajnalka Népzene Együttesek ARANY MINŐSÍTÉS Csabai Muzsikások  - III. korcsoport /hegedű: Debreczeni Kis Helga és Juhász András, brácsa: Ökrös Dániel,  bőgő: Kovács László/ Hangszeres szólisták KÜLÖNDÍJ (amely egy citera volt) Debreczeni Kis Helga  - III. korcsoport (hegedű és citera) Felkészítő tanáraik: Barbócz Sándor és Rácz Gyula

„Cittá di Chieri” Nemzetközi zenei verseny fiatal előadók számára

2014. november 18-23., Chieri (Olaszország) Pap Gábor a 20 év alattiak mezőnyében (A kategória) III. díjat nyert. Felkészítő tanára: Szűcs Csaba

IV. Nemzetközi Bartók Béla Zongoraverseny Válogató – Szegedi körzet

2014. október 13., Szeged Sikeresen szerepelt és továbbjutott az országos döntőbe: Leszkó Balázs Iskolánkat méltóképpen képviselte: Tóth Gergő Felkészítő tanáruk: Környei Csilla

Halmos Béla XIX. Országos Népzenei Találkozó

2014. október 4-5., Bonyhád Felnőtt kategória - KIEMELT NÍVÓDÍJ: Debreczeni-Kis Helga Felkészítő tanára: Rácz Gyula Ifjúsági kategória - KIEMELT NÍVÓDÍJ: Rakonczai Kata Bíborka Ifjúsági kategória - EMLÉKLAP: Barta Zsuzsanna Felkészítő tanáruk: János Hajnalka

XXVIII. ZENIT /Zenei Ifjúsági Találkozó/

2014. augusztus 14-17., Békéscsaba FELNŐTT ZENEKARI NÍVÓDÍJ valamint LEGJOBB MŰSORVÁLASZTÁS DÍJA: Körösparti Vasutas Koncertfúvós Zenekar Az együttes vezetője: Szűcs Csaba

Szólóhangszeresek Találkozója

KIVÁLÓ SZÓLISTA DÍJ: Gillich Dóra - furulya Felkészítő tanára: Kaczkó Gabriella
Sikereink 2014-2015 Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos A
cache: 0; cache: 0;