cache: 0;
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos
A
Design by Wolf
“Minden művészet egyazon forrásból ered.” Liszt Ferenc “Minden művészet egyazon forrásból ered.” Liszt Ferenc A mi iskolánkban minden adott ahhoz,hogy nagyon jó legyen az az ifjú zenész vagy táncos, aki azzal tervezi eltölteni az életét, hogy színpadról, zenekari árokból hoz ünnepi pillanatokat a közönségben ülô emberek napjai közé, és a saját életébe is. A mi iskolánkban minden adott ahhoz,hogy nagyon jó legyen az az ifjú zenész vagy táncos, aki azzal tervezi eltölteni az életét, hogy színpadról, zenekari árokból hoz ünnepi pillanatokat a közönségben ülô emberek napjai közé, és a saját életébe is.
„DUNÁTÓL KELETRE” - Térségi gyermek és ifjúsági népzenei verseny 2016. május 6-7., Debrecen-Józsa   ARANY minősítés Debreczeni Kis Helga – hegedűjátékáért Juhász András – hegedűjátékáért   GYÉMÁNT minősítés Debreczeni Kis Helga – citerajátékáért Priskin Ágnes – citerajátékáért   Bartók Muzsikások /Debreczeni Kis Helga, Juhász András - hegedű, Ökrös Dániel – brácsa, Kis László Levente – cimbalom, Valjer András  bőgő /   Felkészítő tanáraik: Barbócz Sándor és Rácz Gyula Békés megyei zeneiskolák szolfézsversenye 2016. május 4., Gyula 6. korcsoport I. helyezés – Lisztes Gréta Felkészítő tanára: Rácz Ildikó Gyöngyi Zongorán közreműködött: Környei Csilla Tanári különdíjban részesültek: Lipták Judit és Rácz Ildikó Gyöngyi Békés megyei zeneiskolák szolfézsversenye 2016. május 4., Gyula 3. korcsoport I. helyezés – Timár Rebeka Felkészítő tanára: Lipták Judit II. helyezés – Szappanos Zétény Felkészítő tanára: Rácz Ildikó Gyöngyi 4. korcsoport I. helyezés – Nagy Bertalan Felkészítő tanára: Lipták Judit Békés megyei zeneiskolák szolfézsversenye 2016. május 4., Gyula 1. korcsoport II. helyezés – Bíró-Laczkó Rozália Felkészítő tanára: Rácz Ildikó Gyöngyi Méltón képviselte iskolánkat: Zsurzsucz Dávid Felkészítő tanára: Lipták Judit 2. korcsoport II. helyezés – Flender Ilona Felkészítő tanára: Lipták Judit Különdíj lapról olvasásért - Gedó Brigitta Felkészítő tanára: Rácz Ildikó Gyöngyi 18. KÓTA Térségi és országos népzenei minősítés 2016. április 23., Orosháza Térségi szintű minősítés Hrabovszki Bende - népi ének KIVÁLÓ A következőkben már az országos szintű minősítésre jelentkezhet.   Országos szintű minősítés Rakonczai Kata Bíborka - népi ének ARANY A következőkben esélyes lehet az Arany Páva Díjra. Felkészítő tanáruk: János Hajnalka IX. Országos Czidra László Furulyaverseny Országos döntő 2016. április 22-24., Budapest II. korcsoport Szegedi Réka - II. díj Méltón képviselték iskolánkat: Orbán Eszter (III. korcsoport) és Irimiás Petra (V. korcsoport). Felkészítő tanáruk: Kaczkó Gabriella Zongorán közreműködött: Bereczki Julianna, aki korrepetitori különdíjban részesült. Delley József emlékére rendezett VI. Területi Zongoraetűd Verseny 2016. április 20., Kiskőrös II. korcsoport Barabás László Kiemelt nívódíj Felkészítő tanára: Valkóné Ivanics Mária XI. Országos Orgonaverseny Baróti István emlékére 2016. április 14-15., Budapest II. korcsoport Timár Benjámin - II. díj Benjámin különdíjként elnyerte továbbá a Baróti István-díjat, a versenyen elhangozott legjobb Vierne előadásért.  Felkészítő tanára: Kovács Dávid Tanári különdíjban részesült. Regionális Csellista Találkozó 2016. április 13., Orosháza HEK korcsoport Nagy Anna Angyalka - Arany minősítés Mladonyiczki Boglárka - Különdíj 1. korcsoport Major Éva Anna ­­- Arany minősítés Kiss Petra - Ezüst minősítés Gyantár Lilla - Bronz minősítés Bugyinszki Vivien – Különdíj Felkészítő tanáruk: Juhász Edit Zongorán közreműködött: Szabóné Banner Zsófia Regionális Csellista Találkozó 2016. április 13., Orosháza 7. korcsoport Hajdú Réka - Arany minősítés Kamara Hajdú Réka, Timár Rebeka, Polczer Szabina, Leszkó András  ­­Arany minősítés Felkészítő tanáruk: Juhász Edit Tanári különdíjban részesült. Zongorán közreműködött: Szabóné Banner Zsófia Békés megyei kürt-, és mélyrézfúvós verseny 2016. március 23., Tótkomlós Kürt III. korcsoport III. díj – Szekeres Csongor Méltón képviselték iskolánkat: Karácsonyi Dávid, Petri Barnabás, Szatmári Zalán (I. korcsoport) Bor Gergely László (II. korcsoport) Karácsonyi Máté, Kovács Bence (III. korcsoport) Felkészítő tanáruk: Bereczki Gábor Zongorán közreműködött: Farkas András Mélyrézfúvó I. korcsoport II. díj – Nagy Kristóf (tenorkürt) Méltón képviselték iskolánkat: Bálint József (tenorkürt, I. korcsoport), Hevesi István (tenorkürt, I. korcsoport) és Szujó Márton (tuba, I. korcsoport) Felkészítő tanáruk: Szűcs Csaba Zongorán közreműködött: Szabóné Banner Zsófia Zongorakísérői különdíj: Szabóné Banner Zsófia VI. Szegedi Regionális Gitárverseny 2016. március 19., Szeged II. korcsoport Petrovszki Liza - Emléklap III. korcsoport Zátonyi Dávid Zalán - I. helyezés és a verseny Fődíja (egyhetes nyári gitártábor) Felkészítő tanáruk: Szomor István Zeneiskolai hegedűtanárok I. országos versenye 2016. március 12., Szeged A versenyen Uhrin Viktor tanár úr Különdíjat nyert. Zongorán közreműködött: Rázga Áron Békés megyei zeneiskolák hegedűversenye 2016. március 10., Békéscsaba Előképző korcsoport III. díj – Vágréti Bogár Simon / Felkészítő tanára: Uhrin Viktor  1. korcsoport Dicséret – Balázs Brigitta / Felkészítő tanára: Uhrin Viktor 2. korcsoport I. díj – Gedó Brigitta / Felkészítő tanára: Hrabovszkyné Nagy Kornélia I. díj – Uhrin Andor / Felkészítő tanára: Pappné Németh Hedvig, Kovácsné Kerekes Dalma 3. korcsoport II. díj – Karasz Nóra Kata / Felkészítő tanára: Kovácsné Kerekes Dalma 4. korcsoport II. díj – Tar Melinda / Felkészítő tanára: Hrabovszkyné Nagy Kornélia 6. korcsoport I. díj – Lenovics Regina / Felkészítő tanára: Kovácsné Kerekes Dalma II. díj – Lisztes Gréta / Felkészítő tanára: Uhrin Viktor Tanári díjak Felkészítő tanári különdíjban részesült: Hrabovszkyné Nagy Kornélia és Kovácsné Kerekes Dalma. Zongorakísérői különdíjat kapott: Farkas András. IX. Országos Czidra László Furulyaverseny Területi válogató 2016. március 5., Szeged Sikeresen szerepelt és továbbjutott az országos döntőbe: Szegedi Réka (II. korcsoport), Orbán Eszter (III. korcsoport) és Irimiás Petra (V. korcsoport). Mindhárman megkapták a Magyar Furulyás Alapítvány Különdíját. Felkészítő tanáruk: Kaczkó Gabriella Zongorán közreműködött: Bereczki Julianna 18. Homoródmenti Népdalvetélkedő 2016. március 4-6., Szentegyháza (Székelyföld) Szólisták 7-12 évesek korcsoportja Rakonczai Kata Bíborka -  I. hely Nemczov Zsófia -  III. hely 12-20 évesek korcsoportja Barta Zsuzsanna -  I. hely Nemczov Anna - III. hely Felkészítő tanáruk: János Hajnalka Családok A Legszebben éneklő család díjat kapta a Babinszki, Barta, Csomós, Nemczov és Rakonczai családokból egyesített „békéscsabai alkalmi nagy család”. Felkészítő tanáruk: János Hajnalka Az eseményen meghívott vendégként közreműködött a Debreczeni Kis Helga (hegedű), Ökrös Dániel (brácsa) és Valjer András (bőgő) összeállítású zenekar. VII. Országos Néptáncverseny (Szólótánc) 2016. március 4-5., Fót Szóló kategória II. korcsoport I. hely – Ördögh Géza II. hely – Szabó Róbert III. hely – Sági Richárd Különdíj – Kiss László Vidor III. korcsoport III. hely – Rusvai Márton   Méltón képviselték iskolánkat: Buzder Csaba (IV. korcsoport) és Gál Zoltán (V. korcsoport). Páros kategóriák - Szóló páros tánc I. korcsoport I. hely - Nemcsényi Alíz és Nagy Tamás II. korcsoport II. hely - Árgyelán Edina Kitti és Oláh Márk Különdíj - Szeverényi Réka és Fogarasi Domán IV. korcsoport Különdíj – Bálint Aliz és Laurinyecz Mihály Méltón képviselték iskolánkat: Papp Nóra és László Richárd (II. korcsoport) Bartyik Tímea és Kovács László (V. korcsoport) Páros kategóriák - Szóló páros tánc, kísérővel III. korcsoport III. hely – Borgula Benedetta (kísérő: Gál Zoltán) V. korcsoport III. hely – Prekup Anna (kísérő: Laurinyecz Mihály) Méltón képviselte iskolánkat: Mozsár Mónika (IV. korcsoport), (kísérő: Kovács László). Felkészítő tanáraik: Farkas Ágnes, Mlinár-Kőrösi Katalin,  Sára és Vaszkó János. XVIII. Vécsey-Vásárhelyi Kamara Néptánc és Népdaléneklési Verseny 2016. február 26., Nyíregyháza Népdaléneklési verseny Szólisták versenye I. korcsoport I. díj - Hrabovszki Bende Felkészítő tanára: János Hajnalka Békés megyei zeneiskolák zongoraversenye 2016. február 19., Békéscsaba 1. korcsoport I. díj - Asztalos Antónia / Felkészítő tanára: Valkóné Ivanics Mária II. díj – Bogdán Márton / Felkészítő tanára: Bíró-Kovács Adrien III. díj – Kardos Lili / Felkészítő tanára: Goron László 2. korcsoport I. díj – Janowszky Ádám / Felkészítő tanára: Valkóné Ivanics Mária II. díj – Kis Levente / Felkészítő tanára: Valkóné Ivanics Mária 3. korcsoport II. díj – Flender Ilona / Felkészítő tanára: Szabóné Banner Zsófia 4. korcsoport II. díj – Nyeste Zsófia/ Felkészítő tanára: Valkóné Ivanics Mária III. díj – Szappanos Zétény Tamás / Felkészítő tanára: Bereczki Julianna Különdíj – Puskás József / Felkészítő tanára: Goron László 5. korcsoport I. díj – Barabás László / Felkészítő tanára: Valkóné Ivanics Mária I. díj – Vulgarasz Leandrosz / Felkészítő tanára: Csontos József Attila II. díj – Csiaki Kevin / Felkészítő tanára: Goron László II. díj – Nagy Bertalan / Felkészítő tanára: Goron László Különdíj – Kiss Blanka / Felkészítő tanára: Bíró-Kovács Adrien Különdíj – Marti Eszter Johanna / Felkészítő tanára: Szabóné Banner Zsófia 6. korcsoport I. díj – Gulyás Péter / Felkészítő tanára: Valkóné Ivanics Mária 8. korcsoport I. díj – Frisnyicz Gergő /Felkészítő tanára: Valkóné Ivanics Mária I. díj – Leszkó Balázs /Felkészítő tanára: Környei Csilla II. díj – Pocsai Tamás Győző / Felkészítő tanára: Csontos József Attila Különdíj – Makra Máté Levente / Felkészítő tanára: Bereczki Julianna 9. korcsoport Nagydíj – Gulyás Berta / Felkészítő tanára: dr. Zsigmond Zoltán Tanári díjak Eredményes felkészítő munkájáért Kiemelt tanári díjban részesült: Valkóné Ivanics Mária és dr. Zsigmond Zoltán. Eredményes felkészítő munkájáért oklevélben részesült: Csontos József Attila és Környei Csilla. XIV. Országos Zongoraverseny Területi válogató 2016. január 23., Szeged Sikeresen szerepelt és bejutott az országos döntőbe: Leszkó Balázs (IV. korcsoport). Országos döntő 2016. március 18-20., Nyíregyháza Leszkó Balázs (IV. korcsoport) Különdíjat kapott. Felkészítő tanára: Környei Csilla 30. Jubileumi Kistérségi Amatőr Művészeti Fesztivál Döntő 2015. december 12., Hódmezővásárhely A fesztivál EGYÉNI FŐDÍJÁT Fekete Zsóka (13. osztály, hegedű) nyerte. Felkészítő tanára: Baranyai György V. Kádár Ferenc Országos Népzenei és Néptánc Verseny 2015. december 6., Dévaványa Népdaléneklés ARANY MINŐSÍTÉS Gulykás Zselyke (I. korcsoport) Hrabovszki Bende (I. korcsoport) Rakonczai Kata Bíborka (II.   korcsoport) Barta Zsuzsanna  (III. korcsoport) EZÜST MINŐSÍTÉS Babinszki Nóra Dorottya (II. korcsoport) Nemczov Anna  (II. korcsoport) BRONZ MINŐSÍTÉS   Baji-Timkó Sára Róza (II. korcsoport) Péntek Klára Mercédesz (II. korcsoport) Benkő Máté  (III. korcsoport) KÜLÖNDÍJ Nemczov Zsófia  (II. korcsoport) Felkészítő tanáruk: János Hajnalka Népzene Hangszeres szólisták ARANY MINŐSÍTÉS és KÜLÖNDÍJ Priskin Ágnes  (citera) - III. korcsoport Debreczeni Kis Helga (citera)  - IV. korcsoport Együttesek ARANY MINŐSÍTÉS és KÜLÖNDÍJ Bartók Muzsikások  - IV. korcsoport /Debreczeni Kis Helga, Juhász András (hegedű), Ökrös Dániel (brácsa), Kis László Levente (cimbalom), Valjer András (bőgő)/ Felkészítő tanáraik: Rácz Gyula és Barbócz Sándor XII. Országos Trombitaverseny 2015. november 30-december 1., Budapest Erdei Péter (III. korcsoport) - I. díj Méltón képviselte iskolánkat: Horváth Márk (III. korcsoport) Felkészítő tanáruk: Bakai László Zongorán közreműködött: Rázga Áron 18. KÓTA Térségi és országos népzenei minősítés 2015. november 28., Szeghalom Térségi szintű minősítés Priskin Ágnes (citera) – KIVÁLÓ / felkészítő tanára: Rácz Gyula Barta Zsuzsanna (népi ének) - KIVÁLÓ / felkészítő tanára: János Hajnalka Országos szintű minősítés Rakonczai Kata Bíborka (népi ének) – ARANY / felkészítő tanára: János Hajnalka XII. Országos Kürtverseny 2015. november 26-28., Budapest Szabó Aranka (I. korcsoport) - I. díj Méltón képviselte iskolánkat: Szubin Martin (III. korcsoport) Felkészítő tanáruk: Bereczki Gábor Zongorán közreműködött: Rázga Áron XII. Országos Harsona- és Tubaverseny 2015. november 13-15., Budapest Díjazottak: Farkas András (II. korcsoport) – II. díj  Bogáromi Vajk (III. korcsoport) - III. díj Döntőbe jutott: Nagy Gyula Ferenc (I. korcsoport) Méltón képviselték iskolánkat: Kozma Cristopher (I. korcsoport) Resetár Dávid (II. korcsoport) Felkészítő tanáruk: Szűcs Csaba Zongorán közreműködött: Gál Csaba V. Országos „Népek Tánca – Népek Zenéje” 2. középdöntő 2015. november 8., Gyula Szóló ének Valamennyi indulónk, Rakonczai Kata Bíborka, Barta Zsuzsanna, Nemczov Anna, Nemczov Zsófia, Hrabovszki Bende és Benkő Máté az országos döntőbe jutott. Felkészítő tanáruk: János Hajnalka Országos döntő 2015. december 11-13., Harkány ARANY minősítés - Hrabovszki Bende Felkészítő tanára: János Hajnalka XIII. Országos Oboa- és Fagottverseny Területi válogató 2015. október 10., Kecskemét Sikeresen szerepelt és továbbjutott az országos döntőbe: Vári Zsófia (I. korcsoport), Bajczer Csilla és Szűcs Anna Fruzsina (III. korcsoport). Felkészítő tanáruk: Székács Csilla Zongorán közreműködött: Szabóné Banner Zsófia
Sikereink 2015-2016 Ahol mindent megkap az ifjú zenész és táncos A
cache: 0; cache: 0;